Mieszkanie, 150 m2, Wrocław

Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław

Cena: 1 029 000 PLN

6 843 PLN/m2

Tomasz Małek
Tel.kom.: 668 010 668
tomasz.malek@maladahome.pl

Opis

190m2 w nowoczesnym budynku!

Lubisz luksus, przestrzeń i wygodę? Chcesz mieszkać w przestronnym lokalu, w prestiżowej dzielnicy Wrocławia, ale nie interesuje Cię posiadanie wolnostojącego domu?


Zajrzyj tu, przeczytaj opis i przede wszystkim - zobacz zdjęcia. Zrozumiesz, że właśnie znalazłeś dla siebie mieszkanie.

Dwa mieszkanie w cenie jednego!! Możesz zamieszkać blisko rodziców albo wynająć mniejszy lokal, obniżając swoje koszty do minimum!

Gdy pierwszy raz usłyszałem o tej nieruchomości, moja wyobraźnia narysowała mi w głowie pewien obraz, który z niecierpliwością oczekiwał na weryfikację.

Osiedle przy Motylkowej zawsze kojarzyło mi się z prestiżem i nowoczesnością, więc możliwość konfrontacji z rzeczywistością była dla mnie czymś szczególnym.

Już na wstępnie czekała mnie mała niespodzianka w postaci solidnej bramy, broniącej wstępu na teren osiedla. Poczucie spokoju i bezpieczeństwa, to niewątpliwie jeden z solidnych atutów dla właścicieli nieruchomości w tej inwestycji.

Zamknięte osiedle w kształcie dwóch zwróconych do siebie liter `c` tworzących wrażenie okręgu. Wewnątrz pięknie zagospodarowane podwórko, z dużym placem zabaw i mnogością zieleni. Wszystko to powoduje, że od pierwszych chwil ma się ochotę zostać tam na dłużej. Ja właśnie dokładnie tak się poczułem.

Samo mieszkanie jest niezwykłe. Znajduje się na drugim, ostatnim piętrze, posiada dwa osobne wejścia, dzięki czemu właściciel uzyskał efekt dwóch osobnych mieszkań. Można je oczywiście niskim kosztem na nowo połączyć, albo wykorzystać istniejący potencjał.

Wchodząc do wnętrza większego mieszkania (140m2 po podłodze) nie da się nie zauważyć, że każdy element wystroju jest starannie zaplanowany i zaprojektowany. Przestronny salon z wyjściem na balkon, połączony z jadalnią i bardzo gustownie urządzoną kuchnią daje wrażenie spokoju i komfortu. Nietrudno wyobrazić sobie tutaj przyjemne spotkania towarzyskie przy lamce wina, a ciepło i światło kominka będzie świetnym uzupełnieniem niepowtarzalnej atmosfery.

Po wejściu na piętro drewnianymi schodami, ma się ochotę powiedzieć: `wow, ile tu przestrzeni!` Dodatkowy salon od strony wschodniej, dwie sporych rozmiarów sypialnie, piękna łazienka i bardzo obszerna garderoba, z możliwością przekształcenia w dodatkowy pokój. Próbując powiedzieć coś stosownego, udało mi się jedynie wygłosić porównanie z domem. Tam naprawdę można poczuć się jak w wygodnym domku.


Mniejsze mieszkanie ma 54 m2, posiada dwa pokoje, oddzielna kuchnię, a także przestronną łazienkę z wanną i prysznicem. Mieszkanie jest rozkładowe, posiada balkon i idealnie nadaje się na wynajem. W ten sposób można uzyskać efekt zerowych opłat za swoje mieszkanie, gdyż to najemcy finansują wszelkie koszty wynikające z eksploatacji nieruchomości.

Podsumowując:

- 195 m2 po podłodze- 150,37 według KW, po odliczeniu skosów.
- 2 łazienki, 2 kuchnie, 3 salony.
- 3 sypialnie, 2 balkony, jedna dodatkowa toaleta.

Do tego:
- zamknięte, monitorowane osiedle
- pięknie zagospodarowany ogród z patio i placem zabaw
- bardzo bogato rozwinięta infrastruktura
- przyjazna do życia okolica.

Wszystko to w cenie poniżej 6800 PLN/m2 licząc jedynie metry bez skosów.
Gdyby policzyć całkowitą przestrzeń, to cena za metr kwadratowy wynosi ok. 5300 PLN.

To nie jest mieszkanie dla każdego- to fakt, ale ta lokalizacja cieszy bardzo się dużym zainteresowaniem i wysokimi cenami. Efektem powyższego będzie szybka transakcja- nie przegap zatem okazji! Po prostu podnieś telefon i zadzwoń! 🙂

____________________
__________________________________

MALADA Home- nowoczesne pośrednictwo. Sprawdź nas 🙂

Szczegóły

Numer oferty 150369
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 1 029 000 PLN
Cena za m2 6 843 PLN
Licza pokoi 6
Piętro 2
Liczba pięter 2
Powierzchnia 150 m2
Miejscowość Wrocław
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wrocław m.
Gmina Wrocław M.