Karta Oferty MLS Polska2021-08-10T11:12:51+02:00

Grunty - działka budowlana, 5 192 m2, Wyszanów

Grunty - działka budowlana na sprzedaż, Wyszanów

Cena: 260 000 PLN

50 PLN/m2

Roman Pustkowski
3468
Tel.kom.: 601560477
Telefon: 48627822792
biuro@kgn.nieruchomosci.pl

Opis

Prezentujemy do sprzedaży grunty rolne sklasyfikowane w katastrze nieruchomosci jako grunty orne w klasie V skladajace się z działki gruntu stanowiace jeden areał uprawiany rolniczo. Omawiany teren zlokalizowany we wsi soleckiej w jej centralnej części, bezpośrednio przylega do pasa drogi publicznej z dostępem do drogi publicznej ,posiada wjazd do drogi głównej o kategorii wojewódzkiej nr 450 o nawierzchni bitumicznej biegnacej przez wieś do Kalisza . Teren posiada rowież dostęp do infrastruktury technicznej typu sieć energetyczna, sieć wodociągowa, sieć kanalizacji sanitarnej, telefony. Działka gruntu nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego , w opracowanym Studium Uwarunkowań i Zagospodarowania Przestrzennego dla Gminy Wieruszów teren częsciowo przeznaczony pod za budowe mieszkaniową jednorodzinną o zabudowie wolnostojącej pod symbolem MN oraz w pozostalej częsci jako grunty rolne. Ze wzgledu na dobra lokalizację terenu, jak i na tzw. dobre sąsiedztwo , zabudowa mieszkaniowa o niskiej intensywnosci zabudowy wzdluż drogi prowadzącej przez wieś, stanowiaca zabudowę zwartą wsi istnieje możliwość zmiany przeznaczenia calosci terenu pod budownictwo mieszkaniowe o podobnym charakterze zabudowy do zabudowy istniejącej sasiedniej.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Szczegóły

Numer oferty 1330967
Typ oferty Grunty - działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 260 000 PLN
Cena za m2 50 PLN
Powierzchnia 5 192 m2
Miejscowość Wyszanów
Województwo ŁÓDZKIE
Powiat wieruszowski
Gmina Wieruszów