Luksusowy apartament w Resorcie ze SPA

Lokal użytkowy na sprzedaż, Sosnówka

430 000 PLN

15 162 PLN/m2

Opis

Biuro Nieruchomości Goldhouse z dumą prezentuje wyjątkową ofertę - nowoczesny apartament w prestiżowym kompleksie, usytuowanym w ekskluzywnym Resorcie ze SPA. To miejsce, które łączy luksus, komfort i doskonałą lokalizację, gwarantując niezrównane wrażenia i stabilny zwrot z inwestycji.
Ten elegancki apartament hotelowy o powierzchni 28,63m² składa się z przestronnego pokoju oraz stylowej łazienki, zaprojektowanych z najwyższą dbałością o detale. Do nieruchomości przynależy duży taras, z którego rozpościera się zachwycający widok na malowniczy zalew i góry - idealne miejsce na poranną kawę czy wieczorny relaks, ciesząc się piękną panoramą.
Mieszkańcy mają również bezpłatny dostęp do basenu hotelowego, co dodaje luksusu i komfortu codziennego użytkowania. Wnętrze apartamentu urządzono ze smakiem, z dbałością o najwyższe standardy wykończenia, co podkreśla jego niepowtarzalny charakter i wysoką jakość użytkowania. Lokal znajduje się na parterze w budynku o standardzie hotelowym, zapewniającym najwyższy poziom wygody i bezpieczeństwa.
Otoczony starannie zagospodarowanym terenem, apartament ten stanowi idealną inwestycję - to świetnie zarabiający lokal, gwarantujący stabilny dochód i atrakcyjną stopę zwrotu. Na terenie kompleksu znajduje się restauracja oraz bar, w których goście mogą delektować się wyśmienitymi daniami, podziwiając przy tym przepiękny widok na zalew.
Lokalizacja jest nie do pobicia - zaledwie 5 km od Karpacza, co czyni tę ofertę doskonałą zarówno dla osób ceniących spokój, jak i pasjonatów aktywnego wypoczynku. Dodatkowo, świetne połączenia komunikacyjne umożliwiają łatwy dostęp do Jeleniej Góry, Szklarskiej Poręby oraz innych atrakcji regionu, zapewniając wygodę i swobodę podróżowania.
W cenie 430 000 zł netto (obejmującej wyposażenie, miejsce postojowe zewnętrzne oraz lokal) oferujemy tę nieruchomość w cenie brutto 528 900 zł. To wyjątkowa okazja inwestycyjna dla najbardziej wymagających - gwarantująca nie tylko komfort, ale także pewny zysk.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu i osobistego obejrzenia tej unikalnej nieruchomości. To miejsce spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i stanie się Twoją najlepszą inwestycją!


Oferta nr 131600732 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 131600732
Typ oferty Lokal użytkowy
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 430 000 PLN
Cena za m2 15 162 PLN
Liczba pokoi 1
Piętro Parter
Liczba pięter 3
Powierzchnia 28 m2
Miejscowość Sosnówka
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat karkonoski
Gmina Podgórzyn
Iwona Wróblewska
nr licencji: 9482
606405109
iwona.goldhouse@gmail.com

Nieruchomości GOLD HOUSE

Odwiedź nasze biuro i opowiedz nam o Twoich oczekiwaniach!

Adres naszego biura

ul. M. Konipnickiej 1, 58-500 Jelenia Góra

Zadzwoń do nas

Znajdziemy dla Ciebie interesującą ofertę, która będzie dostosowana do Twoich wymagań.

Zadzwoń dziś

tel. 756446060