Grunty - działka budowlana, 7 800 m2, Trzcinica

Grunty - działka budowlana na sprzedaż, Trzcinica

Cena: 250 000 PLN

32 PLN/m2

Roman Pustkowski
3468
Tel.kom.: 601560477
Telefon: 48627822792
biuro@kgn.nieruchomosci.pl

Opis

Umowa na wyłaczność, prowizję płaci sprzedający.
Teren przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.......
Prezentujemy do sprzedaży grunty rolne sklasyfikowane w katastrze nieruchomosci jako grunty orne w klasie V skladajace się z działki gruntu stanowiace jeden areał uprawiany rolniczo. Omawiany teren zlokalizowany we wsi soleckiej w jej centralnej części, bezpośrednio przylegajacy do pasa drogi publicznej z dostępem do drogi publicznej z dwóch stron, do drogi powiatowej o nawierzchni bitumicznej biegnacej przez wieś do Wolczyna oraz do drogi powiatowej biegnącej w stronę Trzcinicy. Teren posiada rowież dostęp do infrastruktury technicznej typu sieć energetyczna, sieć wodociągowa, sieć kanalizacji sanitarnej, telefony. W Gminnym planie zagospodarowania przestrzennego teren częsciowo przeznaczony pod za budowe mieszkaniową jednorodzinną o zabudowie wolnostojącej pod symbolem MN oraz w pozostalej częsci jako grunty rolne. Ze wzgledu na dobra lokalizację terenu, jak i na tzw. dobre sąsiedztwo , zabudowa mieszkaniowa o niskiej intensywnosci zabudowy wzdluż drogi prowadzącej przez wieś, stanowiaca zabudowę zwartą wsi istnieje możliwość zmiany przeznaczenia calosci terenu pod budownictwo mieszkaniowe o podobnym charakterze zabudowy do zabudowy istniejącej sasiedniej.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Szczegóły

Numer oferty 1310967
Typ oferty Grunty - działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 250 000 PLN
Cena za m2 32 PLN
Powierzchnia 7 800 m2
Miejscowość Trzcinica
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat kępiński
Gmina Trzcinica