Dom wolnostojący, 80 m2, Syców

Dom wolnostojący na sprzedaż, Syców

Cena: 290 000 PLN

3 625 PLN/m2

Roman Pustkowski
3468
Tel.kom.: 601560477
Telefon: 48627822792
biuro@kgn.nieruchomosci.pl

Opis

OFERTA WSTRZYMANA - UMOWA WSTĘPNA
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ, PROWIZJĘ PŁACI SPRZEDAJĄCY...

Mamy do zaoferowania nieruchomosc zabudowaną budynkiem mieszkalnym w zabudowie wolnostojacej oraz budynkiem gospodarczym . Nieruchomość zabudowana zlokalizowana w centrum miasta będącego siedzibą władz gminnych o wysokim stopniu zabudowy zurbanizowanej , infrastruktury technicznej, socjalnej i oświatowej oraz będącej ośrodkiem centralnym licznych zakladów przemysłowych Zagłębia Kępińskiego. Działka budowlana bezpośrednio przylega do pasa drogi wojewódzkiej DW 458 oraz pasa drogi lokalnej osiedlowej Osiedla Domków Jednorodzinnych , . Działka budowlana posiada dostęp do drogi publicznej z dwóch stron z ogrodzeniem wykonanym z prefabrykatów żelbetowych wraz z bramami wjazdowymi metalowymi.
Budynek mieszkalny z tzw< duszą>, wolnostojący całkowicie podpiwniczony z dachem wysokim dwuspadowym krytym blachą dachówkopodobną na konstrukcji drewnianej ocieplonej . Budynek wybudowany w latach 60 tych o konstrukcji murowanej ze stropami o konstrukcji murowanej. Wyposażenie budynku stanowia instalacje elektryczna i sanitarne z CO z własną kotłownią lokalną z piecem CO na opał stały. Budynek częściowo wyremontowany poprzez wykonanie nowego pokrycia dachowego , wymianę stolarki okiennej na PCV, wymianę podłog w pokojach na panele podłogowe oraz wymianę grzejników CO wraz z gazowym piecem CO jako zódło ciepła alternatywne.
Stan techniczny budynku określam jako dobry, a lokalizacja nieruchomości w samym Centrum miasta bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej prowadzącej do Błaszek poprzez Kobyla Górę stwarza duże możliwości alternatywnego wykorzystania i użytkowania budynku.
. Fakt dostępu działki budowlanej z drugiej strony do drogi gminnej osiedlowej jak pelnej infrastruktury techncznej stwarza możliwości pobudowania drugiego domu mieszkalnego.
Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Szczegóły

Numer oferty 1290967
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 290 000 PLN
Cena za m2 3 625 PLN
Licza pokoi 4
Liczba pięter 1
Powierzchnia 80 m2
Powierzchnia działki 1 182 m2
Miejscowość Syców
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat oleśnicki
Gmina Syców