Karta Oferty MLS Polska2021-08-10T11:12:51+02:00

Dom wolnostojący, 70 m2, Ostrów Wielkopolski

Dom wolnostojący na wynajem, Ostrów Wielkopolski

Wynajem: 1 500 PLN

Krzysztof Majusiak
9091
Tel.kom.: +48 601 87 17 17
krzysztof.majusiak@nfuekspert.pl

Opis

Do wynajęcia jedna kondygnacja lub cały dom jednorodzinny, wolnostojący, położony na obrzeżach Ostrowa Wielkopolskiego. Dom to dwukondygnacyjna piętrówka z płaskim dachem. Na parterze znajdują się: pokój gościnny, dwie sypialnie, oddzielna kuchnia, łazienka i skrytka (spiżarnia). Na piętrze znajdują się 3 pokoje i kuchnia, z możliwością wykonania dodatkowej łazienki. Dostęp do obu kondygnacji może być wspólny bądź wydzielony oddzielnie dla każdej poziomu, ponieważ do budynku są dwa niezależne wejścia. Najemcy mają możliwość korzystania z podwórza i ogrodu.
Istnieje możliwość adaptacji budynku na salon odnowy biologicznej, gabinet fryzjerski lub kosmetyczny. Przed budynkiem znajduje się ogród, który można zaadoptować na miejsca parkingowe.
Dom wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Można go ogrzewać z kotła gazowego lub kotła węglowego.
Przedmiotem niniejszej oferty jest wynajem parteru domu. Cena ofertowa nie obejmuje kosztów zużycia mediów, tj. energii elektrycznej, wody i kanalizacji oraz centralnego ogrzewania i ciepłej wody. Istnieje możliwość wynajęcia całego domu za kwotę czynszu 3.000 zł miesięcznie. Wynajmujący może na swój koszt dokonać adaptacji piętra w zakresie wykonania dodatkowej łazienki lub innych udogodnień.

Szczegóły

Numer oferty 12710980
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 1 500 PLN
Cena za m2 21 PLN
Licza pokoi 3
Powierzchnia 70 m2
Powierzchnia działki 800 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski (gm)