Dom wolnostojący, 150 m2, Opatów

Dom wolnostojący na sprzedaż, Opatów

Cena: 290 000 PLN

1 933 PLN/m2

Roman Pustkowski
3468
Tel.kom.: 601560477
Telefon: 48627822792
biuro@kgn.nieruchomosci.pl

Opis

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ, PROWIZJĘ PŁACI SPRZEDAJĄCY...

Mamy do zaoferowania nieruchomosc zabudowaną budynkiem mieszkalnym w zabudowie wolnostojacej oraz budynkiem gospodarczym z garażem samochodowym. Nieruchomość zabudowana zlokalizowana w centrum wsi sołeckiej o wysokim stopniu zabudowy zurbanizowanej , infrastruktury technicznej, socjalnej i oświatowej oraz będącej ośrodkiem centralnym licznych zakladów przemysłowych branży meblarskiej Zagłębia Kępińskiego. Działka budowlana bezpośrednio przylega do pasa drogi wojewódzkiej DW 450 oraz pasa drogi lokalnej prowadzacej do Zakładów produkcyjnych, oraz podłączona jest do infrastruktury technicznej. Wieaś Opatów zlokalizowana jest na trasie drogi krajowej DK 11 , jednakże poprzez obwodnićę wyłączona z bezpośredniej uciążliwośći wywołanej natężeniem ruchu na tej trasie. Działka budowlana posiada dostęp do drogi publicznej z dwóch stron z ogrodzeniem wykonanym z prefabrykatów żelbetowych wraz z bramami wjazdowymi metalowymi.
Budynek mieszkalny wolnostojący dwukondygnacyjny niski parter i piętro z dachem płaskim krytym blachą falowaną na konstrukcji drewnianej. Budynek wybudowany w latach 80 tych o konstrukcji murowanej ze stropami prefabrykowanymi żelbetowymi. Wyposażenie budynku stanowia instalacje elektryczna i sanitarne z CO z własną kotłownią lokalną z piecem CO na opał stały. Budynek częściowo wyremontowany poprzez wykonanie nowego pokrycia dachowego wraz z ociepleniem stropodachu, wymianę stolarki okiennej na PCV, wymianę podłog w pokojach na panele podłogowe oraz wymianę grzejników CO.
Stan techniczny budynku określam jako dobry, a lokalizacja nieruchomości w samym Centrum wsi stwarza duże możliwości alternatywnego wykorzystania i użytkowania budynku.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Szczegóły

Numer oferty 1270967
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 290 000 PLN
Cena za m2 1 933 PLN
Licza pokoi 5
Liczba pięter 1
Powierzchnia 150 m2
Powierzchnia działki 600 m2
Miejscowość Opatów
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat kępiński
Gmina Łęka Opatowska