Karta Oferty MLS Polska2021-08-10T11:12:51+02:00

Domy - segment, 119 m2, Ostrów Wielkopolski

Domy - segment na sprzedaż, Ostrów Wielkopolski, Krępa

Cena: 471 670 PLN

3 950 PLN/m2

Krzysztof Majusiak
9091
Tel.kom.: +48 601 87 17 17
krzysztof.majusiak@nfuekspert.pl

Opis

Zapraszamy do zakupu domu w zabudowie szeregowej na Osiedlu Krępa Park, zlokalizowanym u zbiegu ulic Kaliskiej i Nowej Krępy.
W pierwszym etapie oferujemy do sprzedaży osiem domów (segmentów) o powierzchni użytkowej 119,41 mkw, łącznie z garażem. Planowany termin oddania mieszkań do użytkowania - IV kwartał 2022 r.
Drugi etap to kolejnych 13 segmentów i w trzecim etapie 5 segmentów. Łącznie 26 domów.
Ostatnim elementem zabudowy osiedla będzie trzy kondygnacyjny budynek mieszkalno usługowy. Terminy rozpoczęcia inwestycji w zakresie etapów od drugiego do jej zakończenia zostaną podane w pierwszym kwartale 2022 r.
Planowana inwestycja ma spełnić wymagania najbardziej wymagających a budynki wykonane zostaną w bardzo wysokim standardzie. Do budowy użyte zostaną materiały spełniające tylko najwyższe i gwarantowane normy budowlane i ekologiczne.
Domy budowane będą z ceramiki POROTHERM Wienerberger o grubości 25 cm, z izolacją zewnętrzną ze styropianu grubości od 15 do 23 cm, w pasach p.poż wełną mineralną. Dachy kryte dachówką Bogen, płaską Plano 11. Dach ocieplany wełna mineralną 18 + 10 cm. W oknach zamontowane zostaną rolety zewnętrzne RKS wbudowane w nadproża. Bramy garażowe rolowane elektryczne firmy Aluprof / Alukon. System rynnowy Galeco - ukryte rynny kwadratowe. Balustrady balkonowe firmy QRailing z wypełnieniem szybą wzmocnioną klejoną.
Schody wewnętrzne na konstrukcji stalowej do wykończenia we własnym zakresie. Strop międzykondygnacyjny TERIVA. Okna PCV 3-szybowe VEKA w okleinie drewnopodobnej. Okna dachowe Avaline Roto.
Ogrzewanie domów podłączone będzie do sieci miejskiej (OZC S.A.). Instalacja wewnętrzna co wykonana będzie podstawowo jako ogrzewanie podłogowe.
Teren osiedla podłączony zostanie do miejskiej sieci wodociągowej oraz kanalizacyjnej sanitarnej i deszczowej.
Oprócz przyłącza energetycznego do sieci, każdy segment wyposażony zostanie w instalację fotowoltaiczną w zakresie okablowania, uziemienia i montażu uchwytów dachowych do mocowania paneli. Instalacja przygotowana będzie na 10 paneli fotowoltaicznych. Montaż paneli we własnym zakresie. Na życzenie Nabywcy Inwestor może ukończyć instalację obliczoną na około 3,3 kwp., z falownikiem Fronius / Solar Fabrik DE. Koszt 10.000 zł.
Prezentowany dom jest segmentem wewnętrznym, o numerze projektowym A1, o łącznej powierzchni użytkowej 119,41 mkw i powierzchni podłogi 123,97 mkw, w tym garaż 17,87 mkw. Na parterze mieszczą się wiatrołap, pom. Gospodarcze grzewcze, hall, wc, pokój dzienny z jadalnią, aneksem kuchennym i klatka schodową oraz garaż. Na piętrze znajdują się hall górny, trzy sypialnie, garderoba, łazienka oraz pralnio-suszarnia.
Teren wokół budynków zostanie zagospodarowany przez Inwestora - utwardzona droga dojazdowa, chodniki, tereny zielone, utwardzone kostką brukową miejsca parkingowe.
Szczegółowych informacji udzieli Państwu Krzysztof Majusiak, tel: 601 871 717.
Kontakt mailowy: domy@krepapark.pl.
Prezentację całej inwestycji mogą Państwo obejrzeć na stronie www.krepapark.pl
SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA: kupujący NIE PŁACI PROWIZJI.

Klient w ramach obsługi transakcji otrzyma dostęp do pełnej dokumentacji budowlanej, w szczególności zezwoleń budowlanych, projektu budowlanego.
Klient może także skorzystać z pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup lub na zakup i wykończenie mieszkania z oferty najlepszych banków w Polsce, na warunkach identycznych jak w bankach, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Informacje dotyczące nieruchomości nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
W szczególności ostateczną i obowiązującą ofertą jest oferta złożona przez Inwestora, opisana w umowie rezerwacyjnej bądź umowie przedwstępnej sprzedaży nieruchomości, których zapisy odniesione zostaną do ostatecznej notarialnej umowy sprzedaży.
Teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zapraszamy.

Inwestor: Tomasz Stefaniak - BOGEN - Dachy Bawarii

Szczegóły

Numer oferty 12640980
Typ oferty Domy - segment
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 471 670 PLN
Cena za m2 3 950 PLN
Licza pokoi 4
Liczba pięter 1
Powierzchnia 119 m2
Powierzchnia działki 1 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Dzielnica Krępa
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski (gm)