Karta Oferty MLS Polska2021-08-10T11:12:51+02:00

Mieszkanie, 53 m2, Ostrów Wielkopolski

Mieszkanie na sprzedaż, Ostrów Wielkopolski

Cena: 296 800 PLN

5 600 PLN/m2

Krzysztof Majusiak
9091
Tel.kom.: +48 601 87 17 17
krzysztof.majusiak@nfuekspert.pl

Opis

Mieszkanie M213, I piętro, 53,00 m², 3 pokojowe.
Do sprzedaży mieszkanie z rynku pierwotnego, aktualnie przygotowywane z tzw. stanu deweloperskiego do stanu `pod klucz`. Cena w ofercie jest ceną mieszkania w stanie deweloperskim. Ostateczna cena mieszkania wykończonego `pod klucz` wraz z wyposażeniem będzie znana po zakończeniu prac, około połowy grudnia 2021. Mieszkanie wykonane będzie zgodnie z przedstawionymi wizualizacjami, jednakże Potencjalny nabywca może wskazać dodatki i wyposażenie w sprzęt RTV czy AGD.
Lokale o takim samym układzie znajdują się także na innych kondygnacjach
i mogą zostać wykończone w podobny sposób we własnym zakresie.
Mieszkanie jest składową inwestycji mieszkaniowej polegającej na budowie osiedla pod nazwą Wysocka Park, realizowanej w południowo-wschodniej części Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Wysockiej. Dzięki swej lokalizacji przyszli właściciele zapewnią sobie doskonałą komunikację zarówno z centrum miasta jak i z głównymi drogami krajowymi.
W bezpośrednim - ale nie stanowiącym uciążliwości sąsiedztwie osiedla Wysocka Park - znajdują się basen oraz stadion miejski. Urbanizacja otoczenia osiedla zapewnia dogodny dostęp do żłobków, przedszkoli oraz szkół, a także do wielu sklepów różnych branż i różnej wielkości oraz przychodni lekarskich.
Budowa budynku B4 stanowiła I etap realizacji projektu deweloperskiego pod nazwą Wysocka Park, składającego się w sumie z czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych.
W ramach I etapu zrealizowany został nowoczesny sześciokondygnacyjny budynek mieszkalny, składający się z sześćdziesięciu ośmiu (68) lokali mieszkalnych i dwóch (2) lokali użytkowych wraz z komórkami lokatorskimi oraz czterdziestoma (40) miejscami postojowymi w garażu podziemnym a także miejscami postojowymi zewnętrznymi. W budynku zainstalowana jest winda obsługująca wszystkie kondygnacje, łącznie z garażem podziemnym, oraz zewnętrzna platforma dla osób z niepełnosprawnością.
Do mieszkań przynależą komórki lokatorskie o powierzchni od 1,60 m2 do 2,12 m2 w cenie po 4 000 zł/m2.
Dodatkowo istnieje możliwość zakupu oznaczonego, numerowanego miejsca postojowego, jako udziału we współwłasności w garażu położonym w kondygnacji podziemnej (-1), wraz prawem własności w częściach wspólnych nieruchomości, w cenie 29 900 zł netto plus 23% podatek VAT, razem brutto 36 777 zł.
Mieszkanie przekazywane jest w standardzie deweloperskim - do własnej aranżacji - wyposażone będzie w następujące instalacje:
1. elektryczną;
2. grzewczą łącznie z grzejnikami - centralne ogrzewanie miejskie z OZC;
3. wodno-kanalizacyjną
4. teletechniczną (RTV, internetowa, domofonowa).

Stolarka okienna PCV 3-szybowa o wskaźniku przenikalności cieplnej poniżej 1.1. We wszystkich oknach i w drzwiach balkonowych zamontowane będą rolety aluminiowe zewnętrzne z napędem elektrycznym, z możliwością instalacji sterowania zdalnego (pilot).
Szczegółowych informacji udzieli Państwu Krzysztof Majusiak, tel: 601 871 717.
Zapraszam na prezentację.
SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA: kupujący NIE PŁACI PROWIZJI.
Kupujący nie płaci podatku PCC przy zakupie, cena zawiera podatek VAT.
Klient w ramach obsługi transakcji otrzyma dostęp do pełnej dokumentacji budowlanej, w szczególności zezwoleń budowlanych, projektu budowlanego.
Klient może także skorzystać z pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup lub na zakup i wykończenie mieszkania z oferty najlepszych banków w Polsce, na warunkach identycznych jak w bankach, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Informacje dotyczące nieruchomości nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
W szczególności ostateczną i obowiązującą ofertą jest oferta złożona przez Inwestora, opisana w umowie rezerwacyjnej bądź umowie przedwstępnej sprzedaży nieruchomości, których zapisy odniesione zostaną do ostatecznej notarialnej umowy sprzedaży.
Teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

W sprzedaży również inne kondygnacje.
Pełna oferta na stronie www.wysockapark.pl

Szczegóły

Numer oferty 11970980
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 296 800 PLN
Cena za m2 5 600 PLN
Licza pokoi 3
Piętro 1
Liczba pięter 4
Powierzchnia 53 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski (gm)