Grunty - działka rolna, 10 000 m2, Przybyszów

Grunty - działka rolna na sprzedaż, Przybyszów

Cena: 30 000 PLN

3 PLN/m2

Roman Pustkowski
3468
Tel.kom.: 601560477
Telefon: 48627822792
biuro@kgn.nieruchomosci.pl

Opis

Mamy do zaoferowania nieruchomosc rolną jednoużytkową łaki i pastwiska zlokalizowaną na ścianie Lasów Państwowych w kompleksie terenów zielonych, Lasów Państwowych i prywatnych, terenów wód stojąch i płynacych w obrebie geodezyjnym wsi Przybyszów i Rzetnia. Nieruchomośc zlokalizowana w granicach Chronionego Krajobrazu Wzgórz Ostrzeszowskich z widokiem na pasmo gór kocich z najwyższym wzniesieniem Wielkopolski Kobyla Góra na której wzniesiono Krzyż Milenijny. Tereny o wybitnie o walorach turystycznych z przepieknymi widokami krajobrazowymi, w rejonie planowanego zalewu wodnego we wsi Rzetnia-Przybyszów oraz licznych komleksów leśnych i dostepu do wód stojacych i płynących. Teren owiany legenda Powstania Wielkopolskiego z wzniesionym pomnikiem na część pomordowanych Powstańców Wielkopolskich na tzw. Korzeniu. W odleglości 1,50 km nowo budowana obwodnica miasta Kępna łączaca drogę DK nr 11 z drogą expresową S8, co daje możliwość pokonania odleglóści do Wrocławia w czasie 40 min.


Teren nieruchomosci objęty jest ustaleniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego opracowaanego dla Gminy Kępno i przeznaczony w planie pod produkcję rolną w zakresie upraw zielonych UZ.


Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Szczegóły

Numer oferty 1070967
Typ oferty Grunty - działka rolna
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 30 000 PLN
Cena za m2 3 PLN
Powierzchnia 10 000 m2
Miejscowość Przybyszów
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat kępiński
Gmina Kępno