Grunty - działka inwestycyjna, 8 172 m2, Syców

Grunty - działka inwestycyjna na sprzedaż, Syców

Cena: 400 000 PLN

49 PLN/m2

Roman Pustkowski
3468
Tel.kom.: 601560477
Telefon: 48627822792
biuro@kgn.nieruchomosci.pl

Opis

Mamy do zaoferowania nieruchomosc gruntową niezabudowaną zlokalizowaną bezpośrednio przy trasie szybkiego ruchu drogi S-8 Wezeł Wschód ze zjazdem i dostępem do drogi publicznej o nawierzchni bitumicznej. Dzialka gruntu przeznaczona pod inwestycję typu Aktywizacja Gospodarcza nie jest objeta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, natomiast w Studium Uwarunkowań i Zagospodarowania Przestrzennego dla Gminy Perzów teren jest objety symbolem P o przeznaczeniu pod przemysł i zabudowę produkcyjną. Stan prawny dzialki stwarza możliwość dla inwestora o wystąpienie do Gminy o WZiZT dla inwestora o realizację inwestycji na dzialce zgodnie z jego zamierzeniami inwestycyjnymi. Z uwagi na przeznaczenie dzialki gruntu pod budownictwo przemyslowe co wiąże się z większym zapotrzebowaniem w tereny inwestycyjne istnieje możliwość dokupienia działki sasiedniej w podobnej cenie o pow ca 0,8 ha jak wiecej dzialek wg potrzeb inwestora.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Szczegóły

Numer oferty 1030967
Typ oferty Grunty - działka inwestycyjna
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 400 000 PLN
Cena za m2 49 PLN
Powierzchnia 8 172 m2
Miejscowość Syców
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat oleśnicki
Gmina Syców