Dom wolnostojący, 110 m2

Dom wolnostojący na sprzedaż,

Cena: 410 000 PLN

3 727 PLN/m2

Dorota Drogosz
21088
Telefon: 510920699
dorota@novena.pl

Opis

Do sprzedaży nieduży, przytulny, przedwojenny domek w uroczych Obornikach Śląskich.

Zbudowany z cegły i wg niemieckiego kunsztu, co świadczy ni mniej ni więcej, o bardzo dobrych rozwiązaniach zastosowanych w tamtym czasie. Powierzchnia całkowita: 110 m. kw.

W domu znajdują się 4 pokoje (16, 14, 12 i 7 m. kw), łazienka (4 m. kw), duża i widna kuchnia (12 m. kw), bardzo ładny i duży strych z oknami, z którego – dzięki ociepleniu - spokojnie można zrobić kolejny pokój (30 m. kw) co da 110 m.kw powierzchni urzytkowej. Ponadto piwnica pod całym budynkiem z kilkoma pomieszczeniami gospodarczymi 48 m. kw). Do domu przytula się ganeczek, który pełni funkcję wiatrołapu (3 m. kw)

20 lat temu została wymieniona instalacja elektryczna, a 10 lat temu okna oraz instalacja CO wraz z montażem wysokiej jakości pieca firmy Buderus. Na ścianach położono gładź i odzyskano drewniane podłogi, drzwi oraz schody.
Pomimo braku izolacji, dzięki drenażom oraz położeniu na delikatnym wzniesieniu – dom jest suchy. Jest też bardzo ciepły. W razie naprawdę już niskich temperatur ogrzewany jest olejem lub kozą – wymiennie.

Posesja to nie tylko dom, ale także duża działka (1312 m. kw) z drzewami owocowymi, w cieniu których przyjemnie spędza się letnie popołudnia.

W rogu działki są fundamenty, na których można postawić garaż.

Oborniki Śląskie to ładne miasteczko z pełną infrastrukturą potrzebną do wygodnego funkcjonowania.
Bardzo dobrze skomunikowane z Wrocławiem dzięki niedawno oddanej trasie S5, a także dzięki dużej ilości połączeń kolejowych. Zostawiając samochód na dużym przydworcowym parkingu w błyskawiczny sposób dostaniemy się do centrum Wrocławia, po którym przemieszczanie się autem i parkowanie jest utrudnione. Szczególnie w godzinach intensywnego ruchu.

Bardzo serdecznie zachęcam każdego, komu marzy się niewielki dom, relaks w ogrodzie, własne smaczne owoce; komu nie pasuje wielka aglomeracja, a jednocześnie ma ochotę korzystać z miejskiej infrastruktury.

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: Dorota Drogosz tel. 510 920 699

Prezentujemy tylko sprawdzone oferty.
Bezpłatnie pomagamy w udzieleniu kredytu na zakup nieruchomości.
Naszym Klientom oferujemy również pomoc prawną.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły

Numer oferty 4952508701540092
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 410 000 PLN
Cena za m2 3 727 PLN
Licza pokoi 4
Powierzchnia 110 m2
Powierzchnia działki 1 312 m2
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat trzebnicki
Gmina Oborniki Śląskie