Grunty - działka rekreacyjna, 100 200 m2, Przybyszów

Grunty - działka rekreacyjna na sprzedaż, Przybyszów

Cena: 1 000 000 PLN

10 PLN/m2

Roman Pustkowski
3468
Tel.kom.: 601560477
Telefon: 48627822792
biuro@kgn.nieruchomosci.pl

Opis

Ranczo w okolicy Kepna.......woda, lasy, góry,tereny krajobrazowe. Mamy do zaoferowania nieruchomosc gruntowa częściowo zabudowaną w 50% budynkiem uslugowo-mieszkalnym oraz stawami hodowlanymi do produkcji rybackiej o pow. 3,00 ha wraz z budowlami towarzyszacymi oraz w pozostałej części zalesioną drzewostanem sosnowym, o charakterze turystyczznym zlokalizowaną na Przytułku Korzeń wsi Przybyszów, przeznaczoną na ścianie Lasów Państwowych w kompleksie terenów zielonych, Lasów Państwowych i prywatnych, terenów wód stojąch i płynacych w obrebie geodezyjnym wsi Przybyszów i Rzetnia. Nieruchomośc zlokalizowana w granicach Chronionego Krajobrazu Wzgórz Ostrzeszowskich z widokiem na pasmo gór kocich z najwyższym wzniesieniem Wielkopolski Kobyla Góra na której wzniesiono Krzyż Milenijny. Tereny o wybitnie o walorach turystycznych z przepieknymi widokami krajobrazowymi, w rejonie planowanego zalewu wodnego we wsi Rzetnia-Przybyszów oraz licznych komleksów leśnych i dostepu do wód stojacych i płynących. Teren owiany legenda Powstania Wielkopolskiego z wzniesionym pomnikiem na część pomordowanych Powstańców Wielkopolskich na tzw. Korzeniu. W odleglości 1,50 km nowo budowana obwodnica miasta Kępna łączaca drogę DK nr 11 z drogą expresową S8, co daje możliwość pokonania odleglóści do Wrocławia w czasie 40 min. Nnieruchomość bezpośrednio przylega do drogi gminne o nawierzchni bitumicznej od frontu, oraz do drogi gminnej o nawierzchni gruntowej od strony wschodniej. Budynki i stawy hodowlane zostały wykonane na podstawie dokumentacji prawnej zgodnie z przepisami Prawa budowlanego i Prawa wodnego.

Teren nieruchomosci objęty jest ustaleniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego opracowaanego dla Gminy Kępno i przeznaczony w planie częściowo od strony frontowej pod usługi UH oraz częsciowo pod zalesienie , dotyczy terenów juz zalesionych TZiL.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Szczegóły

Numer oferty 1080967
Typ oferty Grunty - działka rekreacyjna
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 1 000 000 PLN
Cena za m2 10 PLN
Powierzchnia 100 200 m2
Miejscowość Przybyszów
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat kępiński
Gmina Kępno